Bize Güvenin

Profesyonellerden oluşan bir ekibiz

Benzersiz fikirleri, deneyim ve teknoloji ile birleştirerek iletişim araçları yaratıyoruz.

Pazar liderlerinin neden bizi seçtiğini keşfedin. 2002 yılından bu yana deneyimlerini, teknoloji ile birleştirerek, müşteri odaklı hizmet anlayışını ile kalite ve üretim standartlarından ödün vermeden, geniş iletişim uygulamaları ürün yelpazesi sunuyoruz.

Bizimle Çalışmak İçin 3 Neden

Prensiplerimiz

Planlama
İhtiyaç Analizi
İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için, fikirler yaratır, sizinle zenginleştirir, planlamasını yaparız.Tüm bu adımlarda kolektif çalışma prensibini ön planda tutarız.
1
Tasarım
İçerik Üretimi
Yetkin ve deneyimli uzman kadromuz ile kurumsal kimlik yapınıza uygun ve yenilikçi iletişim uygulamaları tasarımlarını oluşturur ve onayınıza sunarız.
2
Üretim
Uygulama ve Teslimat
Kaliteden ve üretim standartlarından ödün vermeden, onayladığınız tasarımlar üretilir ve istediğiniz adrese teslim edilir.
3
Tarhiçe

Deneyimlerimiz bir çeyrek asıra ulaşmak üzere.

Sürekli gelişim yaklaşımı ile deneyimlerimizden güç alarak her projemize titizlikle yaklaşıyoruz.

İletişim uygulamaları sektörüne, bundan 20 yıl önce matbaa çözümleri ile katkı sağlamaya başladık. Geride bıraktığımız dönemde teknoloji ve tasarım yaklaşımlarının gelişmesiyle her üretimimizde yenilendik. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak gördük ve daima bu yenilenme prensibi ile ihtiyaçlarına refleks gösterdik.

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tuttuğumuz işlerimiz gerçekleştirdiğimiz her an, matbaacılık hizmetlerinin yanında, karton ambalaj üretimini, 7Renk ile dijital baskı, defter üretimi gibi bir çok hizmet alanını yetkinliklerimiz arasına katmaya devam ediyoruz.

Fikirlerinizi gerçeğe döndürmek için birlikte çalışmaya dün olduğu gibi bugün de hazırız.

Sürekli gelişimi prensip edinmiş, ihtiyaçlarınıza daima refleks gösteren dinamik ve yenilikçi bir ekip ile birlikte harika sonuçlar yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi!

Bize Ulaşın
Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No:101 Davutpaşa Emintaş Matbaacılar Sitesi No:569 34010 Zeytinburnu İstanbul

© 2020 Tüm hakları saklıdır.

Scroll to top